Podívejte se na naše reference

Za dobu, co se zabýváme bezpečnostními dveřmi, jsme jich dodali a namontovali už pěknou řádku. Měsíčně instalujeme zhruba 40 – 50 bezpečnostních dveří buď do novostaveb, do starších bytů, nebo do rekonstruovaných RD. Působíme v regionu východní Čechy, v Praze a okolí. Máme pobočky v Pardubicích a v Hradci Králové. Téměř každý den jsme také v Praze, takže není problém přivézt vzorníky, sejít se a vybrat pro vás optimální řešení bezpečnostních dveří.

Jak zákazníci hodnotí spolupráci s námi?

Jan VyhnálekJan Vyhnálek
12:40 27 Jun 23
Jindřich VaškoJindřich Vaško
21:03 22 Jun 23
Bytelné dveře včetně kvalitní montáže a začištění i ve starším domě a atypickým otvorem.
Marek DobruskýMarek Dobruský
11:31 16 Jun 23
Naprostá spokojenost montoval pan Horák.Montáž dveří s výměnou zárubní.Doporučuji vše na 100%
Petra ŠlingrováPetra Šlingrová
10:01 14 Jun 23
Dobrý den, s výběrem jsem spokojená. Nejdříve přijel technik, vše si odměřil,poradil a vybral se odstín dveří. V domluvený termín a čas přijeli montéři p. Horák a p. Fišera. Obeznámili mě s tím, jak to bude probíhat, než začali vše zakryli,aby v bytě nebyl nepořádek,práce probíhala bez jakýkoliv problémů a v domluvený čas bylo hotovo,zůstalo po nich čisto.Mohu jen doporučit...
Martin DušekMartin Dušek
08:31 13 Jun 23
Dnes proběhla výměna dveří. Vše od objednání (p.Králík) po realizaci proběhlo v předem dohodnutých termínech a o všech krocích jsem byl informován. Pan Horák a pan Fišera odvedli perfektní práci, provedli úklid a poučili o údržbě. Děkuji, za mě maximální spokojenost a můžu jen doporučit.
Filip KrejčíkFilip Krejčík
07:46 03 Jun 23
Na firmu D&L mont jsme dostali velice kladné hodnocení od známého. A můžu s ním jen souhlasit. Super přístup, od zaměření až po montáž, včetně komunikace po emailu. Montáž proběhla hladce a pánove Horák a Fišera zvládli udělat v rámci jednoho dne dvoje dveře na jednom patře, klobouček dolů pánové. Následně po sobě vše uklidili. Ještě jednou jim děkuji a určitě doporučuji.
js_loader

Vstřícně, rychle, spolehlivě

Velice kladně hodnotíme celkový přístup všech pracovníků. Všichni byli milý, nic nebylo problém a po jejich odjezdu jsem měla vše perfektně uklizeno. Toho si cením nejvíc. Moc děkuji.

A. Nývltová

Pardubice

Naše psy už neuslyší

S firmou D&Lmont jsem velmi spokojena, jejich pozitivní přístup a rychlé dodání mě mile překvapilo. Bydlíme v klasickém panelovém domě a tak pro mě byla priorita bezpečnost a snížení hluku z chodby, což naše nové dveře splňují na jedničku, ani nevím, že máme sousedy a nikdo už neslyší naše psy. Navíc jsou krásné a pocit bezpečí je k nezaplacení. Montáž byla velmi rychlá, pánové po sobě uklidili a zbyla po nich pouze precizně odvedená práce. Rozhodně doporučuji, s pozdravem Ladová

Tereza Ladová

Praha Veleslavín

Vážený pane Králíku,
chtěl bych vám a firmě DLmont poděkovat za úspěšnou a bezproblémovou realizaci výměny bytových dveří. Na rozdíl od konkurence, kde jsem po čtvrt roce slibů odešel s nepořízenou, jsem se u vás setkal s profesionálním přístupem od poptávky přes vyhodnocení situace na místě až po bezchybnou realizaci.

Děkuji tedy vám za naprosto efektivní práci obchodního zástupce a panu Panáčkovi za profesionální montáž a velmi příjemné jednání.
Příkaz k úhradě jsem dnes zadal.

Přeji celé firmě hodně spokojených zákazníků, určitě si je zasloužíte.

Tomáš Radoň

Praha Holešovice

Rychlé dodání

Objednali jsme si nové vchodové dveře na klíč a do týdne jsme měli hotovo. Překvapilo nás rychlé dodání i rychlá montáž. Spolupráce proběhla na jedničku. Dveře zatím slouží bez problému.

Hesovi

Přelouč

Příjemný zážitek

Vážený pane Denemarku,

rád bych Vám poděkoval a pochválil schopnosti Vaší společnosti. V dnešní hektické a uspěchané době jste mne velmi mile překvapili. Málokdy se cítím jako zákazník, kterému se poskytne adekvátní servis i za „obyčejné“ služby. Především bych chtěl vyzvednout schopnost komunikace a rychlost organizace. (Byť předpokládám, že vybraný vzor a druh dveří byl skladem a tedy odpadly dlouhé čekací lhůty, ale i přesto).

 • Od prvního kontaktu se mi někdo věnoval – poslal jsem poptávku, ozvali jste se mi zpět, poté mne kontaktoval technik/obchodník co přeměřil stávající dveře (vybrali jsme dekor, pomohl se zorientovat v typech vložek + příslušenství).
 • Domluvení termínu realizace (na výběr různé termíny a uzpůsobení mé pracovní době).
 • Samotná realizace (splnění času do puntíku, včetně úklidu, ukázky, kontroly).
 • Možnost platit hotově, poté hned komunikace z Vaší strany a dodání faktury.
 • Řešení drobného zádrhelu po telefonu – excelentní.
 • Toto řešili pokaždé jiní lidé a z mého pohledu to fungovalo jako skvěle namazaný stroj, kdy každý věděl co má dělat.

Na čem jsme se domluvili, to bylo dodáno, podle mých přání realizováno a v mnou vybraný čas za předem jasných finančních podmínkách.

O to více si cením takového servisu a přístupu k zákazníkovi, protože Vaší zaměstnanci a partneři stále dokola musí zodpovídat zákazníkům stejné dotazy a rozmluvit opakující se obavy. Vy jste z výměny vchodových dveří a zednických prací udělali velmi příjemný zážitek a uklidnili v tom, že jsem si vybral dobře.

Děkuji a přeji Vám mnoho dalších spokojených zákazníků.

Ing. Jiří Néma

Hradec Králové

Rychlé a vstřícné jednání, i před Vánoci

Chtěla bych velmi poděkovat za vaše vstřícné a rychlé jednání. Koupili jsme byt a vzhledem k tomu, že to bylo na rychlo, byla i nutná urgentní výměna dveří. Ty staré nedoléhali. Ač jsme obvolali okolní firmy, neuspěli jsme. Naopak některé firmy na nás byli velmi nepříjemné a s výsměchem nám tvrdili, že až po novém roce a co si jako myslíme, že to potřebujeme do 4 týdnů. Byli jsme fakt zdeptaní, že se kvůli novým dveřím budeme stěhovat až někdy v lednu, ne-li déle.

Naštěstí jsem narazila na Vaší firmu. Paní na lince byla velmi ochotná, příjemná. Technici přijeli, vše oměřili, prý i srandovali (říkal přítel 🙂 ). Dnes nám přijeli Vaší pracovníci dveře namontovat a vše bez problémů. Pan Panáček velmi příjemný, ochotný. Ani po nich nebyl nepořádek, což jsem tedy opravdu nečekala, že by si po sobě i uklidili 🙂 vše mi vysvětlil a ukázal, jak se o dveře starat. Taková lidskost a příjemná komunikace se v této době moc bohužel nevidí.

Děkujeme za vaší ochotu a rychlost! Bez vás bychom bydleli opravdu až po novém roce.

Karolína Pařízková, Daniel Hůlka

Kerhartice

Velké skladové zásoby

Pořizovali jsme si nové bezpečnostní dveře značky Sherlock do našeho bytu. Pro urychlení dodávky jsme vybírali ze skladových zásob. Mají toho opravdu hodně, takže jsme našli přesně to, co jsme potřebovali.

R. Kundrát

Lázně Bohdaneč

Milý a vstřícný přístup

Vážený pane Denemarku,

v pátek 22.10.2021 u mne prováděl pan Panáček s kolegou montáž bezpečnostních dveří.

Chtěla jsem touto cestou velmi poděkovat za jejich skvělou a rychlou práci a velmi milý a vstřícný přístup. Moje reakce je trošku opožděná z důvodu stěhování.

Jana Macháčková

Hradec Králové

Rychle a precizně

Chtěl bych Vám poděkovat za realizaci nových bytových bezpečnostních dveří s novou zárubní. Pan Horák s panem Fišerou byli velmi milí a ochotní.

Vše proběhlo bez probémů, rychle, precizně a proesionálně. Nikde nezůstal žádný nepořádek a dveře vypadají velmi dobře. Ještě jednou díky Vám a vašim montérům za velmi solidní přístup!

Tomáš Křička

Praha

Ať vyberete jakékoliv dveře, budete spokojení

Na všechny dveře poskytujeme záruku, záruční i pozáruční servis. Dveře k vám přijedeme nezávazně zaměřit.

Ke všem dveřím získáte navíc perfektní služby

 • Zdarma u vás vše zaměříme 
 • Čistá instalace – stačí nám 6-7 hodin času u vás a 1 metr prostoru za dveřmi na protiprachovou zástěnu
 • Kompletní práce – zednické začištění, demontáž a odvoz stávajících dveří
 • Seřízení dveří – otevřete je a zavřete jedním prstem. Děti a babičky dvěma
 • Povrchové úpravy, barvy, dekory – není možné si nevybrat. U většiny dveří umíme i jinou barvu / dekor pro vnitřní a venkovní stranu. Máte-li opravdu rádi vybírání, tady jsou všechny katalogy

Řekněte si o dobrou radu

Chápeme, jde o velkou investici.Pomůžu vám dobře vybrat
Luboš Denemarek
737 231 220

Prohlédněte si dveře na vlastní oči

Bezpečnostní dveře si můžete na vlastní oči prohlédnout v našich showroomech v Pardubicích a v Hradci Králové. Máme tam pro vás připravené vzorníky různých značek, praktické ukázky několika typů dveří, chytrých zámků i dalších doplňků. Tak se stavte.

 

 

  Nezávazná poptávka

  Pomůžeme vám s výběrem. Víme, že je to větší investice.
  A taky že 80 % lidí si nakonec vybere jiné dveře, než jaké vybral tady na internetu