Bezpečné vchodové dveře do domů, bytů i firem

Bezpečnostní dveře ochrání vás i vaši domácnost před zloději i vandaly. A i když váží přes 50 – 120 kg, lehce je otevřou děti i senioři. Nabízíme dveře několika prověřených výrobců, abyste měli možnost opravdu širokého výběru. Dodáváme běžné (80, 90, 100 cm) i atypické rozměry se světlíky, nadsvětlíky nebo dveře dvoukřídlé.

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu

Kvalitní dveře do panelových domů v desítkách odstínů a dekorů. Všechny dveře jsou atestované státní zkušebnou a instalují je proškolení technici. Ať hledáte dveře designové a výjimečné nebo takové, které zapadnou mezi ostatní na chodbě, vyberete si.

Vchodové bezpečnostní dveře do rodinného domu

Rodinné domky mívají dva chody. Paradoxně ten zadní si zloději vybírají častěji, protože nejsou vidět z ulice a mají více času na svou „práci“. Proto se vyplatí pořizovat zadní dveře ve vyšší třídě bezpečnosti. Pro domy dodáváme i zateplené dveře, aby splňovaly normy pro nízkoenergetické či pasivní standardy.

Bezpečnostní dveře do sklepů či administrativních prostor

Dveře do administrativních prostor a do sklepa

Když potřebujete zabezpečit vstup do firmy, skladu, serverovny, nebo pokud chcete ochránit cenné dokumenty před zvědavci, pořiďte si bezpečnostní dveře. Dveře dodáváme i v protipožární úpravě, případně jen čistě protipožární dveře.

Instalace dveří je v našem podání čistá práce

Ať už instalujeme do původních zárubní nebo je zbouráme, při našem odjezdu to ani nepoznáte. Podívejte se na fotopříběh, sami uvidíte, že se bourání zárubní nemusíte vůbec bát.

Chcete poptat nebo se na něco zeptat?

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.