D&L MONT – Co o nás ještě nevíte

Již 22 let se specializujeme na bezpečnostní dveře a vše kolem nich. Máme bohaté zkušenosti z praxe, jsme výhradním prodejcem dveří Sherlock pro východní Čechy a získali jsme přímé zastoupení značek Gerda a Komsta pro Českou republiku. Bezpečné dveře bereme jako základ pro nové bydlení a každý měsíc jimi postupně vybavujeme přes 80 starších bytů či domů.

D&L Mont v čase

  • rok 1997 – vznikli jsme jako společnost pro montáž dveří a oken, tenkrát jsme ještě byli sdružení dvou fyzických osob
  • rok 2000 – rozšířili jsme naši specializaci na bezpečnostní dveře
  • rok 2008 – ze sdružení dvou fyzických osob se stal D&L Mont, s.r.o.
  • rok 2012 – vznikl D&L Mont CZ s.r.o. tak, jak ho znáte nyní – specializujeme se na bezpečnostní a požární dveře a získali jsme zastoupení také pro zahraniční značky

D&L Mont v číslech

  • 80 % dveří jde ke koncovým zákazníkům
  • 20 % dveří míří do bank a menších bytových domů (20 – 50 bytů)
  • 80 dveří instalujeme měsíčně u koncových zákazníků
  • 3 zkušené party stálých zaměstnanců montážníků, žádní najímaní externí pracovníci
  • 271 poboček ČSOB má bezpečnostní dveře od nás

Působíme v regionu východní Čechy, v Praze a okolí

Naše pobočky najdete v Pardubicích a v Hradci Králové. Ale téměř každý den jsme také v Praze, takže není problém přivézt vzorníky, sejít se a vybrat pro vás optimální řešení bezpečnostních dveří.

Jak jste vůbec začínali? Co stálo za vznikem společnosti D&L Mont?

Chtěli jsme dát lidem možnost většího výběru. To byl náš hnací motor. Začínali jsme jako montážníci, ale věděli jsme, že nabídka na trhu není ideální. Ani my bychom si tenkrát nevybrali. Začali jsme se o to zajímat, shánět to nejlepší z různých cenových pásem. S tím jsme pak vyrazili na výstavu bydlení v hradeckém Aldisu.

Z reakce lidí jsme byli příjemně překvapení, nečekali jsme takový zájem o bezpečnostní dveře. Samozřejmě jsme si prošli i horšími časy – v období ekonomické krize v roce 2008. Do té doby pro nás měly výstavy obrovský význam. Teď hraje prim internet. Ten zákazníky vzdělává, ví více informací a logicky chtějí za své peníze lepší servis.

Pamatujete Klausovu amnestii začátkem roku 2013? Hned po jejím vyhlášení začali lidé objednávat bezpečnostní dveře jako diví. Netrumflo to ani propuštění Kajínka z vězení. 

V čem vidíte hlavní výhodu vaší společnost? Proč by lidé měli přijít zrovna za vámi?

Naší velkou výhodou je opravdu velký výběr. Dokážeme vyhovět zákazníkům různého typu, protože máme v nabídce spoustu dveří různého typu. Lehce tak najdeme přesně to, pro co klient přišel. Někomu vyhovuje zlatá střední cesta, někdo požaduje maximální bezpečnost a cenu neřeší, někdo chce bezpečnostní dveře do sklepa – máme všechno. A jako bonus – vyrobíme bezpečnostní dveře atypických rozměrů, se světlíkem, historické.

Navíc dodržujeme termíny, které si se zákazníkem smluvíme. A pokud se náhodou vyskytne problém, postavíme se k němu čelem a nezalezeme do nory. Vždycky všechno řešíme přímo a hned.

Dokonce se již podílíme na vývoji dveří Sherlock, na jejich novinkách. Teď se Sherlock rozhodl jít do “zelených dveří”. Jedná se o ekologický proces, kde se nebudou používat chemická lepidla. Celá výroba bude ekologická.

Jaké značky tedy nabízíte a prodáváte? 

Získali jsme přímé zastoupení značek Gerda a Komsta pro ČR, pro dveře Sherlock jsme výhradním prodejcem pro východní Čechy. Ale dveře vám namontujeme klidně i v Praze, protože tam jezdíme několikrát do týdne. Dále jsme naši nabídku rozšířili o dveře značky Bedex a Martom

Jak zajistíte bezproblémovou montáž? 

Bezproblémovou montáž zajistíme šikovnou a zkušenou montérskou partou. Máme vlastní zaměstnance, kteří vědí, co a jak namontovat, utáhnout, upravit, vyladit. Mají bohaté zkušenosti, protože svou práci dělají několik let a poradí si s každou nečekanou událostí

Takže svým lidem věříte…

Naprosto. Nejdůležitější je pro nás důvěra našich klientů. Vždyť nám kolikrát svěřují klíče od bytu. Co by tam s námi taky těch 6 hodin dělali. Nedovolíme si poslat na montáž nezkušené a neprověřené osoby. S námi si lidé můžou být jistí, že jim neuděláme nepořádek v bytě, dveře budou fest držet a jejich majetek bude v bezpečí.

Na montáž posíláme jen zkušené a prověřené osoby, naše vlastní zaměstnance – žádné námezdní montéry, o kterých nic nevíme. S námi si lidé můžou být jistí, že jim neuděláme nepořádek v bytě, dveře budou fest držet a jejich majetek bude v bezpečí. 

A co všechno předchází montáži bezpečnostních dveří? 

Před samotnou montáží musíme přijet a vše zaměřit a zkontrolovat. Teprve až potom zadáme dveře do výroby. Všechno musí totiž sedět na milimetry přesně. Ale nejprodávanější dveře standardních rozměrů držíme skladem. Stačí si jen vybrat. Dveře si můžete na vlastní oči prohlédnout, osahat a vyzkoušet na našich prodejnách v Pardubicích nebo v Hradci Králové.

Dveře instalujeme většinou na klíč. Je to pro klienty pohodlnější, nemusí se vůbec o nic starat, nemusí shánět zedníky ani jiné řemeslníky. Staré dveře odvezeme, ekologicky zlikvidujeme, nové dveře namontujeme, vše začistíme a ještě po sobě i uklidíme. Podívejte se na fotopříběh a sami uvidíte, jak to funguje.

Luboš Denemarek

Majitel společnosti D&L MONT

Řekněte si o dobrou radu

Chápeme, jde o velkou investici.Pomůžu vám dobře vybrat
Luboš Denemarek
737 231 220

Chcete poptat nebo se na něco zeptat?

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.