Dveře Bedex

Značka Bedex se orientuje na výrobu bezpečnostních a protipožárních dveří už od roku 1992. Díky letitým zkušenostem se můžete spolehnout na jejich kvalitu. Filozofii značky Bedex nejlépe charakterizuje slogan: “Bezpečí není luxus”. Za rozumnou cenu získáte totiž vynikající kvalitu.

Bezpečnostní dveře BEDEX jsou vyráběny na prvotřídních strojírenských zařízeních Trumpf a jsou zkonstruovány z materiálů, které zaručují vysokou kvalitu již od samotných výrobců. Do konstrukce jsou zabudovávány pouze řádně certifikované komponenty a materiály, aby celkový výrobek uspěl v náročných zkouškách odolnosti proti vloupání, resp. protipožárních.

Výroba dveří Bedex je skutečně rychlá, nemusíte se obávat dlouhých čekacích lhůt ani v případě zcela nestandardních objednávek. Atypické dveře jsou schopni vyrobit maximálně do 4 týdnů. 

Věděli jste, že…
při koupi dveří do domu, bytů či kanceláří je potřeba reálně zhodnotit stupeň hrozby vloupání? Při nízké nebo běžné úrovni ohrožení postačí dveře 2. bezpečnostní třídy. Tam, kde je možnost vloupání hodnocena jako středně vysoká, zvolte raději bezpečnostní dveře 3. třídy.

Pošlete nezávaznou poptávku

Podívejte se na pár vybraných bezpečnostních dveří Bedex

Jak obstáli dveře BEDEX v testu bezpečnosti?