Bezpečnostní dveře do bytu
umíme i bez výměny zárubně

Bezpečné dveře bereme jako standard pro nové byty a každý měsíc postupně jimi vybavujeme přes 50 bytů starších. Přece jen máme všichni dražší majetek a nechceme, aby nám vandalové jen tak poničili byt. Před tímto vás plně ochrání dveře ve 3. a vyšší třídě zabezpečení.

Zaměření zdarma a nezávazně, komplet montáž za 1 den a další výhody

  • bezpečnostní dveře umíme s protipožární a protihlukovou ochranou
  • nejprodávanější modely dveří držíme skladem a jsme schopni je montovat okamžitě
  • zakázkové modely dodáváme již za 4-6 týdnů
  • kompletní montáž zvládáme během 1 jediného dne
  • montáž do stávajících zárubní trvá 3 – 4 hodiny, a i do nových zárubní to zvládáme během jednoho dne, obvykle začneme kolem 8 hodiny a končíme kolem 15:30 (montáž pro nás znamená komplet vč. zedničiny apod.). A zůstává po nás čisto
  • záruka je na veškeré dveře je 2 roky, s naším pravidelným servisem prodlužujeme na 5 let (1 x ročně přijedeme, seřídíme, 500 Kč / rok) 
  • zaměření předem zdarma + technik má s sebou vzorníky a vyberete si barvu dveří pro sladění s interiérem
  • certifikáty ke všem dveřím – třeba pro požární dveře potřebujete certifikát pro kolaudaci

Vyberte si způsob zabezpečení bytu

Nabízíme desítky typů dveří, nespočet dekorů a všechny stupně zabezpečení. Vyberte si nahrubo typ dveří a dekor. A pak nám pošlete poptávku. Spolu ji doladíme. Pro ještě více informací si přečtěte 15 tipů z praxe.

Nejprodávanější bezpečnostní dveře do bytu jsou dveře 3. bezpečnostní třídy – zlatá střední cesta s nejvýhodnějším poměrem cena/výkon.

2
Základní zabezpečení
3
Perfektní zabezpečení
Ideální pro 90 % lidí
4
TOP zabezpečení

Srovnání typů dveří

od 23 760 Kč
Vybrat
od 25 760 Kč
Vybrat
od 47 150 Kč
Vybrat
Bezpečnostní třída2 - odolá náhodným vandalům3 - odolá zkušeným zlodějům4 - odolá cíleným útokům
Požární odolnost
Základní požární odolnost 15 minut, rozšiřitelná na 30 - 60 minut, dle normy ČSN
Certifikovaná montáž požárních dveří
(nutná v případě kolaudace)
Různá barva pro vnitřní a venkovní stranu dveří?
Garantovaná protihluková izolace 30 - 42 dB
Už izolace 35 dB odstíní hlučný hovor přímo za dveřmi
Ano, při instalaci nové zárubněAno, při instalaci nové zárubněAno, při instalaci nové zárubně
Hmotnost dveří
(dveře bez problémů otevřou a zavřou i malé děti) Více oceli = těžší dveře = vyšší bezpečnost
30 - 60 kg60 - 80 kg80 - 120 kg
Doplňkové těsnění, aby netáhlo
Tloušťka křídla dveří5 cm5 - 8 cm5 - 8 cm
Zamykací body
U dveří s dobrou konstrukcí postačuje 8 zamykacích bodů; nejsou nutné ani čepy do podlahy
9 - 118 - 1515 - 23
Bezpečnostní vložky zámkuBezpečnostní třída 3Bezpečnostní třída 3, 4Bezpečnostní třída 4
Nekopírovatelné klíče
Panoramatické kukátko
Dostupné i LCD kukátko, s voláním na mobil
Běžné rozměry
80, 90 cm80, 90 cm80, 90 cm
Možné atypické rozměry, světlíky
Volitelné doplňky

Bezpečnostní řetízky, přídavné zámky, zamykací olivky, automatické zámky, emergency úprava - odemykání i při zasunutém klíči na druhé straně dveří, sjednocení klíčů i od dalších dveří (sklep, vstup, visací zámky)


od 23 760 Kč od 25 760 Kč od 47 150 Kč
VybratVybratVybrat

Až k vám nezávazně přijedeme dveře zaměřit, přivezeme tištěné katalogy a můžete vybírat ze stovek možností. A z praxe víme, že buď budete chtít splynout s okolními dveřmi na chodbě a nevyčnívat, nebo budete chtít mít vlastní osobitý styl dveří. Oboje umíme a najdeme pro vás ty správné dveře.

Luboš Denemarek

Majitel společnosti D&L MONT

Pár tipů z naší dennodenní praxe

Výměna dveří je vlastně čistá práce, ne jako výměna oken. Vůbec nelezeme do bytu, stačí nám cca 1 metr za dveřmi v chodbě. Tam uděláme protiprachovou zástěnu. Navíc po sobě vždy řádně uklidíme. u / dekor pro vnitřní a venkovní stranu.

Kukátko

Standardně dodáváme ve dveřích panoramatické kukátko. Nově však nabízíme i moderní LCD kukátka, které mohou mít možnost nahrávání či fotografování. Verze LCD kukátka je super pro děti i starší lidi – vše totiž vidíte na LCD displeji a nemusíte mžourat jedním okem do minidírky.

Nejvyšší třída kukátek se dokonce spojí i s vaším mobilem. Stačí jen do kukátka vložit SIM kartu a kouzlo je na světě – s návštěvou můžete snadno komunikovat přes „kukátko“ (má mikrofon i reproduktor).

Řetízek

Řetízek doporučujeme. Některé dveře už mají integrovaný řetízek na křídle dveří, který se ovládá páčkou na dveřích. Bezpečnost dveří se pak odvíjí hlavně od konstrukce a tuhosti dveřního křídla.

Bezpečnost dveří a počet čepů

Dveře ze slabého plechu nezachrání ani 50 čepů po obvodu. A víte proč? Protože člověk dveře prostě promáčkne. Známý je případ, kdy si jedna čínská holčička dveře otevřela podobně jako konzervu. Pro dokonalé zabezpečení vám postačí třeba jen 6 čepů, ale musí být precizní tuhá konstrukce celých dveří. 

Čepy dolů se dnes už nedávají. Není to nutné a navíc je to nepraktické. Časem se totiž zanáší nečistotami a musí se pravidelně čistit, aby šlo dobře zamykat. Jednoduše řečeno – více čepů už dávno neznamená bezpečnější dveře.

Bezpečnostní vložky

Bezpečnostní vložky dáváme vždy od 3. bezpečnostní třídy výš. Standardně dáváme vlastní vložky s nekopírovatelnými klíči. Máte tak jistotu, že si nikdo klíč nezkopíruje bez bezpečností karty. A navíc umíme udělat pro jeden klíč více vložek – například pro dveře od garáže.

Protipožární úprava

U nových dveří do bytů (to znamená i při výměně starých dveří za nové) už musí být podle vyhlášky protipožární úprava. Proto koupíte rovnou bezpečnostní protipožární dveře.

„Olivky“

Často z vnitřní strany instalujeme tzv. „olivku“. Ale pokud k vám vleze zloděj oknem a odemkne si zevnitř právě pomocí „olivky“, pojišťovny můžou odmítnout pojistné plnění. Je to jednoduché – bezpečnostní dveře jsou bezpečnostní pouze tehdy, pokud jsou zamknuté.

Stejný případ nezabezpečení dveří nastává také v případě zabouchnutých dveří. Zloděj je překoná za pár vteřin, protože mu v cestě nebudou stát žádné čepy. Proto, i když jdete „jen“ vyvenčit pejska nebo vynést odpadky, vždy zamkněte.

Nejvyšší třída vložky

Vložka je největší slabinou všech dveří. Vždy doporučujeme dát co nejvyšší třídu vložky. Uděláte tak opravdu maximum pro svou bezpečnost a pro zabezpečení vašeho majetku. Vložka nejvyšší bezpečnostní třídy je totiž odolná vůči bumpingu (vyklepání cylindrické vložky Salinger-Grydilovou metodou – SG metoda). Odolné vložky mají označení Anti SG, Anti Bumping.

Povrchové úpravy, barvy a dekory

Budete vybírat z tak široké nabídky, až se vám z toho zamotá hlava. U většiny dveří umíme i jinou barvu i dekor pro vnitřní a venkovní stranu.

Přídavný zámek

Za nás je přídavný zámek pouze „pocitová záležitost“. Jen jeden zámek totiž ovládá celý rozvorový mechanismus. Takže vám druhý zámek pomůže pouze pro váš větší pocit bezpečí, funkčně nemá víceméně žádný velký význam. Ale i tak, pokud budete trvat na přídavném zámku, můžeme vám jej sjednotit pro jeden klíč.

Co už odvál čas a pokrok

  • Přídavné závory se dnes už ani nevyrábějí. Nemá to totiž smysl, protože ji plně nahrazuje pevná konstrukce křídla bezpečnostních dveří.
  • Čalounění na dveře je dnes již také minulostí. Vše potřebné je uvnitř křídla a svými vlastnostmi zdaleka převyšují jakýkoliv typ dveřního čalounění.

Zárubně

Umíme instalovat dveře i do původních zárubní a doporučujeme to nedělat a dát zárubně nové. Proč? Původní zárubně jsou dělané ze slabšího plechu, většinou tloušťky jen 1 mm a v 90 % případů už jsou deformované a křivě usazené. Potom nastane problém nové dveře do staré zárubně dostat. Dveře sice zajistí bezpečnost, ale už těžko docílíte tepelně izolačních vlastností, protože zárubeň nejde srovnat. Dveře tak dobře nesednou, musí se dolepovat izolační vrstvy – např. dole dveře doléhají, ale nahoře třeba o půl centimetru ne… Pak to ani nevypadá dobře. Dále se vlivem vysoké váhy dveří (klidně 70 kg) prověšují panty, dveře časem drhnou, špatně se zamykají.

Nové zárubně jsou lepší a finančně jsou jen o fous dražší. Novou zárubní si však zajistíte 100% těsnost a jistotu, že hluková i tepelná izolace funguje. Garantujeme 100% deklarované vlastnosti – bezpečnostní i ostatní izolační.

Řekněte si o dobrou radu

Chápeme, jde o velkou investici.Pomůžu vám dobře vybrat
Luboš Denemarek
737 231 220

Bezpečnostní dveře na první pohled nepoznáte

Často narážíme na obavu, že nové a na pohled jiné dveře budou lákat zloděje. Ale víte, jak se poznají bezpečnostní dveře? Navenek těžko. Zloději si na jejich rozpoznání nosí magnet. Když se na dveře „chytne“, tak už to ani nezkouší a bytu se vyhnou.

Z dekorů, barev a typů dveří s nejde nevybrat

Inspirujte se v galerii. Až k vám nezávazně přijedeme dveře zaměřit, přivezeme tištěné katalogy a vyberete si z stovek možností. A z praxe víme, že buď budete chtít splynout s okolními dveřmi na chodbě a nevyčnívat, nebo máte vlastní styl. Oboje najdeme

Wow, dočetli jste až do konce. Nejvyšší čas podívat se na nabídku bezpečnostních dveří 3. třídy

Instalace dveří je v našem podání čistá práce

Ať už instalujeme do původních zárubní nebo je zbouráme, při našem odjezdu to ani nepoznáte. Podívejte se na fotopříběh, sami uvidíte, že se bourání zárubní nemusíte vůbec bát.

Chcete poptat nebo se na něco zeptat?

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.