Informace a objednávky: 737 231 220

O bezpečnostních dveřích

22.5.2015

Bezpečnostní a protipožární dveře NAPAKO

Bezpečnostní a protipožární dveře NAPAKO

Hlavním programem výrobního družstva Napako jsou celokovové bezpečnostní dveře. Dveře mají uvnitř trezorový mechanizmus se čtyřmi až deseti aktivními rozvorovými čepy, které se zasouvají do zárubní a tím zajišťují celý dveřní otvor. Povrchově jsou upraveny jako klasické dveře podle přání zákazníka. Dveře jsou vyráběny i jako protipožární s odolností 30 min.

6.5.2015

Bezpečnostní a vchodové dveře GERDA

Bezpečnostní a vchodové dveře GERDA

Již více než 28 let zkušeností s výrobou bezpečnostních a vchodových dveří. Tým vynikajících inženýrů a designérů a unikátní patentované řešení zaručují nejvyšší kvalitu výrobků a jejich bezpečné používání. Dveře mají různé třídy odolnosti proti vloupání, včetně protipožárních a dýmotěsných, ve spojení s velkým výběrem vzorů a barev, tak i originální design (okrasné panely z dýh a překližek z exotického dřeva, ornamentální nebo vitrážové prosklení a speciálně navržené kování).

29.4.2015

Bezpečnostní a protipožární dveře SECURIDO

Bezpečnostní a protipožární dveře SECURIDO

Bezpečnostní dveře SECURIDO splňují nároky na těsnost, zvukovou a protipožární izolaci a v neposlední řadě i design pro náročné. Jsou vyrobeny z ocelových bezpečnostních desek o síle 1 mm. Křídlo je široké 67 mm. Bezpečnostní dveře Securido splňují bezpečnostní kritéria, které jsou podloženy certifikáty.

29.4.2015

Protipožární bezpečnostní dveře GERBRICH

Protipožární bezpečnostní dveře GERBRICH

Vchodové bezpečnostní dveře od společnosti GERBRICH s.r.o. budou reprezentační vstupní branou do vašeho soukromého království. Jsou elegantní a přitom zároveň chrání! Bezpečnostní dveře jsou zároveň jedním z nejdůležitějších prvku ochrany našich domovů. Bezpečnostní dveře se dělí podle jednotlivých bezpečnostních tříd a doplňkových bezpečnostních prvků. Podle platné evropské normy jsou bezpečnostní dveře rozděleny do několika bezpečnostních tříd. V hodnocení platí čím je číslo vyšší, tím lepší stupeň ochrany dveře poskytují.

29.4.2015

Bezpečnostní a protipožární dveře BEDEX

Bezpečnostní a protipožární dveře BEDEX

Bezpečnostní dveře a protipožární dveře BEDEX firma začala vyrábět na přelomu let 1993 a 1994. Cílem je nabídnout každému zákazníkovi perfektní výrobek a servis, odpovídající nárokům na bezpečí, komfort a tomu odpovídající cenu. Filozofii značky BEDEX nejlépe vystihuje její slogan: „Bezpečí není luxus!"

29.4.2015

Bezpečnostní a vchodové dveře KOMSTA

Bezpečnostní a vchodové dveře KOMSTA

Od začátku hlavní prioritou společnosti KOMSTA je její neustálý rozvoj a péče o potřeby zákazníka. Díky tvrdé práci po více než 20 letech Vám představujeme firmu, která upevnila svou pozici na trhu a je oceňována zákazníky, obchodními partnery a zaměstnanci. Dveře KOMSTA se vyrábí na nejmodernějších, inovativních, specializovaných strojích, proto zaručují kvalitu a splňují standardy v laboratorních testech.

13.4.2015

Protipožární bezpečnostní dveře SHERLOCK

Protipožární bezpečnostní dveře SHERLOCK

Proces výroby dveří SHERLOCK® je prověřený a certifikovaný systém, který splňuje požadavky normy ISO 9001:2000. Dveře SHERLOCK® jsou celokovové, dvojplášťové konstrukce s příčnými a podélnými ocelovými výztuhami. Spoje ocelové konstrukce jsou svařené. Standardem je tepelně-zvukově-izolační a protipožární vložka. Každé bezpečnostní dveře SHERLOCK® slouží také jako protihlukový uzávěr s deklarovanou neprůzvučností RW = 37dB. Montáže dveří provádí výhradně naši kmenový zaměstnanci, kteří prochází pravidelným školením firmy Sherlock a vlastní montážní certifikát. Montáž dveří i včetně nové zárubně vždy za 1.den

Zobrazena 1. z 1 stránek.