Informace a objednávky: 737 231 220

Protipožární bezpečnostní dveře GERBRICH

Vchodové bezpečnostní dveře od společnosti GERBRICH s.r.o. budou reprezentační vstupní branou do vašeho soukromého království. Jsou elegantní a přitom zároveň chrání! Bezpečnostní dveře jsou zároveň jedním z nejdůležitějších prvku ochrany našich domovů. Bezpečnostní dveře se dělí podle jednotlivých bezpečnostních tříd a doplňkových bezpečnostních prvků. Podle platné evropské normy jsou bezpečnostní dveře rozděleny do několika bezpečnostních tříd. V hodnocení platí čím je číslo vyšší, tím lepší stupeň ochrany dveře poskytují.

Firma GERBRICH s.r.o. vyrábí bezpečnostní dveře třídy 2 a 3. Bezpečnostní dveře třídy 2 mají masivní dřevěný rám se speciální výplní s požární odolností. Bezpečnostní dveře třídy 3 jsou doplněny o ocelovou tahokovovou mříž nebo ocelový plát pro vyšší odolnost. Bezpečnostní dveře třídy 2 a 3 jsou osazeny tříbodovým zámkem, který umožňuje snadné a spolehlivé zamykání dveří. Na pantové straně jsou bezpečnostní dveře třídy 2 osazeny třemi kusy 3D seřiditelných závěsů, umožňující snadné seřízení + 3 pasivní trny o průměru 10 mm zabraňující vysazení dveří. Bezpečnostní dveře třídy 3 mají celkem 6 pasivních trnů zabraňující vysazení dveří.

Při montáži bezpečnostních dveří třídy 2 do prostor se zvýšenou vlhkostí nebo do jednostranně vytápěných prostor doporučujeme zabudovat do dveří mechanismus pro dodatečné seřízení dveří. Bezpečnostní dveře třídy 3 mají mechanismus pro dodatečné seřízení již v ceně. Bezpečnostní dveře třídy 2 a 3 lze vyrobit i jako kouřotěsné, nebo s vyšší zvukovou neprůzvučností.

Bezpečnostní dveře a jejich třídy se klasifikují na základě evropských norem ČSN P ENV 1627 - 1630, které vychází z navazujících evropských norem popisujících zkoušky pro stanovení odolnosti při statickém zatížení, odolnosti při dynamickém zatížení a rovněž odolnosti proti manuálním pokusům o násilné vniknutí.Bezpečnostní a protipožární dveře NAPAKO
Bezpečnostní a vchodové dveře GERDA

Autor: , datum: 29.4.2015

O bezpečnostních dveřích

22.5.2015

Bezpečnostní a protipožární dveře NAPAKO

Bezpečnostní a protipožární dveře NAPAKO

Hlavním programem výrobního družstva Napako jsou celokovové bezpečnostní dveře. Dveře mají uvnitř trezorový mechanizmus se čtyřmi až deseti aktivními rozvorovými čepy, které se zasouvají do zárubní a tím zajišťují celý dveřní otvor. Povrchově jsou upraveny jako klasické dveře podle přání zákazníka. Dveře jsou vyráběny i jako protipožární s odolností 30 min.