Informace a objednávky: 737 231 220

Bezpečnostní a vchodové dveře GERDA

Již více než 28 let zkušeností s výrobou bezpečnostních a vchodových dveří. Tým vynikajících inženýrů a designérů a unikátní patentované řešení zaručují nejvyšší kvalitu výrobků a jejich bezpečné používání. Dveře mají různé třídy odolnosti proti vloupání, včetně protipožárních a dýmotěsných, ve spojení s velkým výběrem vzorů a barev, tak i originální design (okrasné panely z dýh a překližek z exotického dřeva, ornamentální nebo vitrážové prosklení a speciálně navržené kování).

Pro dveře Gerda najdete uplatnění i když máte nejvyšší nároky na zabezpečení. Splňují (a jsou certifikované) i na IV. bezpečnostní stupeň. Vyberte si z 60 modelů různých barev i designu. Pro nadstandardní ochranu bytu či domu mají nejlepší poměr cena/výkon dveře III. bezpečnostní třídy. Při jejich použití v naprosté většině případů splníte požadavky pojišťoven a slevu na pojistném pro soukromé účely.

Dveře Gerda mají hlavní a pomocné zámky a systém vyměnitelných vložek do zámků, které dovolují vyměnit zámky v případě krádeže nebo poškození klíčů bez potřeby narušování konstrukce dveřního křídla. Panely na dveřním křídle jsou vyměnitelné a lze je vyměnit v libovolném čase.  Společnost Gerda při nezávislých výzkumech byla oceněna spokojenými maloobchodními a institucionálními zákazníky řadou ocenění, odměn a medailí za kvalitu a modernost výrobků.

Vyberte si bezpečné Dveře Gerda pro vaše potřeby.Bezpečnostní a protipožární dveře NAPAKO
Bezpečnostní a protipožární dveře SECURIDO

Autor: , datum: 6.5.2015

O bezpečnostních dveřích

22.5.2015

Bezpečnostní a protipožární dveře NAPAKO

Bezpečnostní a protipožární dveře NAPAKO

Hlavním programem výrobního družstva Napako jsou celokovové bezpečnostní dveře. Dveře mají uvnitř trezorový mechanizmus se čtyřmi až deseti aktivními rozvorovými čepy, které se zasouvají do zárubní a tím zajišťují celý dveřní otvor. Povrchově jsou upraveny jako klasické dveře podle přání zákazníka. Dveře jsou vyráběny i jako protipožární s odolností 30 min.