Informace a objednávky: 737 231 220

Bezpečnostní a protipožární dveře SECURIDO

Bezpečnostní dveře SECURIDO splňují nároky na těsnost, zvukovou a protipožární izolaci a v neposlední řadě i design pro náročné. Jsou vyrobeny z ocelových bezpečnostních desek o síle 1 mm. Křídlo je široké 67 mm. Bezpečnostní dveře Securido splňují bezpečnostní kritéria, které jsou podloženy certifikáty.

Po celé ploše jsou vyztužené ocelovými profily, které zajišťují stálost tvaru. Při dveřích není rozhodující počet jistících bodů nebo typ použitého zámku. Důležitá je jejich důmyslná konstrukce jako celku a jako celek se dveře včetně bezpečnostní zárubně testují a posuzují akreditovanými zkušebnami.

Důležité je i jejich vybavení kompatibilním dveřním příslušenstvím jako je kování a vložka. Tyto jsou také zkoušeny a zařazeny do bezpečnostní třídy. Bezpečnostní a protipožární dveře NAPAKO
Bezpečnostní a vchodové dveře GERDA

Autor: , datum: 29.4.2015

O bezpečnostních dveřích

22.5.2015

Bezpečnostní a protipožární dveře NAPAKO

Bezpečnostní a protipožární dveře NAPAKO

Hlavním programem výrobního družstva Napako jsou celokovové bezpečnostní dveře. Dveře mají uvnitř trezorový mechanizmus se čtyřmi až deseti aktivními rozvorovými čepy, které se zasouvají do zárubní a tím zajišťují celý dveřní otvor. Povrchově jsou upraveny jako klasické dveře podle přání zákazníka. Dveře jsou vyráběny i jako protipožární s odolností 30 min.