Informace a objednávky: 737 231 220

Magazín o bezpečnosti

18.4.2016

Bezpečnostní dveře Hradec Králové

Bezpečnostní dveře Hradec Králové

Přijeďte si vybrat ty nejlepší bezpečnostní dveře do naší pobočky v Hradci Králové.

14.4.2016

Bezpečnostní dveře Pardubice

Bezpečnostní dveře Pardubice

Přijeďte si vybrat ty nejlepší bezpečnostní dveře do naší pobočky v Pardubicích.

14.3.2016

Vybíráme bezpečnostní dveře

Vybíráme bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře jsou ochranou proti zlodějům a se speciální úpravou i proti požáru. Máme více než 1500 typů dveří - pro domy, byty i kanceláře. Jaké si vybrat?

22.2.2016

Pozvánka na veletrh FOR HABITAT v Praze

Pozvánka na veletrh FOR HABITAT v Praze

Vážení zákazníci a obchodní přátelé, rádi bychom Vás touto cestou pozvali na již 23. ročník veletrhu bydlení, stavby a rekonstrukcí konaného na výstavišti v pražských Letňanech ve dnech 17. - 20.3.2016. Budeme zde vystavovat a představovat novinky v oboru bezpečnostních dveří. Čekají na Vás výhodné slevy na vybrané modely dveří. Najdete nás v hale 3B stánek 5. Těšíme se na Vaši návštěvu.

9.6.2015

Jedete na dovolenou? Máme pro vás pár rad, jak nepřilákat zloděje.

Jedete na dovolenou? Máme pro vás pár rad, jak nepřilákat zloděje.

Každý z nás to už určitě zažil. Spěch a stres při balení kufrů na dovolenou vystřídal klid a pohoda na slunné pláži. Člověk odpočívá, ale do hlavy se mu vkrádají myšlenky typu: „Zavřel jsem všechny okna? Zamknul jsem všechny dveře od bytu? Udělal jsem vše pro to, aby nás nenavštívili zloději?”

22.5.2015

Mýty a fakta o bezpečnostních dveří

Mýty a fakta o bezpečnostních dveří

Setkáváme se se spoustou bájí a mýtů o bezpečnostních dveřích. Pojďte si s námi přečíst, jak to je doopravdy. Tady je přehledné shrnutí nejčastějších domněnek ohledně bezpečnostních dveří.

22.5.2015

Jakou zvolit bezpečnostní třídu dveří?

Jakou zvolit bezpečnostní třídu dveří?

Co znamená bezpečnostní třída? Bezpečnostní prvky jako jsou dveře, zámky, zámkové vložky, kování apod. mají dle norem ČSN EN 1627 až ČSN EN 1630 vždy své označení, tzv. bezpečnostní třídu. Bezpečnostní třídy se označují zkratkou RC a je jich celkem 6. U dveří se jedná zpravidla o třídy 2, 3 a 4, přičemž čím vyšší číslo, tím vyšší stupeň bezpečnosti.

22.5.2015

Rady při koupi bezpečnostních dveří

Rady při koupi bezpečnostních dveří

Nabídka bezpečnostních dveří je velmi široká a pro laika je často těžké se v ní zorientovat. Bohužel přibývá zákazníků, kteří si v dobré víře pořídili nekvalitní „bezpečnostní dveře“, které nesplňují ani ty nejzákladnější požadavky, které by bezpečnostní dveře splňovat měly. Nejčastěji tyto dveře bývají podezřele levné a často jsou nabízeny formou podomního prodeje. Díky takto ušetřeným financím se pak vystavujete riziku, že tyto dveře nevydrží útok zlodějů.

22.5.2015

Nebojte se výměny zárubní

Nebojte se výměny zárubní

Výměna dveří včetně zárubní vždy za 1 den! Při výměně dveří do bytu se často setkáváme s názorem, že uvnitř bytu bude prach a špína z provedené demontáže starých zárubní. Naši proškolení montéři před zahájením prací vždy zakryjí podlahu a vytvoří igelitovou zástěnu cca 1 m od dveří směrem do bytu, aby co nejvíce eliminovali průnik prachu. Samotné vybourání trvá 30 – 60 minut v závislosti na typu zazdění. Zárubně na několika místech rozříznou a vyvrátí.

18.12.2013

Bezpečnostní dveře GERDA

Bezpečnostní dveře GERDA

Výběrem originálních dveří a zámků Gerda máte zajištěnou bezpečnost na dlouhé roky. A to nejen bezpečnost ochrany majetku, ale bezpečnost používaní. Naše výrobky mají v průběhu používání zajištěný servis autorizovanými montéry. To proto, aby jste měli jistotu, že Váš dům, nebo kancelář jsou vždy bezpečné. Nabídka atestovaných zesílených a bezpečnostních dveří značky GERDA, připravené na tento rok, splní očekávání každého, dokonce i toho nejnáročnejšího zákazníka. V prezentovaných dveřích najdete mnoho moderních technických provedení, které jsou jak je u Gerdy zvykem, provedené jako standardní řešení a ne za příplatek. Všechny dveře Gerda mají certifikáty institucí precizních mechaniků, které určují jejich odolnost proti vloupání.

Zobrazena 1. z 1 stránek.